5 otázek od komunity II

pinkKoupíme si něco z Thiefovy výbavy? Garrett totiž bude mít vlastní obchod. V pořadí druhý díl „5 otázek od komunity“ vývojářům Thiefa je tady!

Otázky od komunity 2

První část rozhovoru komunity s vývojáři zde.

1. Bude nějaká extra sběratelská edice Thiefa?

PC hráči mají možnost zakoupit Master Thief Edition spolu se speciální misí The Bank Heist a parádním digitálním nášupem: komiksy, hudbu, knihy a spotřební in-game předměty. Nemáme v plánu prodávat „fyzické sběratelské edice“, ale pokud toužíte po nějakém tom zlodějském lupu, čtěte dál 😉

2. Lze koupit i krabicová edice Master Thief?

Master Thief edice je ke stažení pouze přes Steam nebo ostatní digitální distribuce. V USA se nebude Thief na fyzickém disku vůbec prodávat. Není tak třeba stát ve frontě, můžete zůstat pod rouškou tmy a v den vydání hned o půnoci začít hrát, stejně jako Garrett by.. Ve skutečnosti Garrett by hru ukradl, ale my musíme platit vývojáře, takže předobjednávejte! 🙂

3. Slyšel jsem, že The Bank Heist mise vzdává hold bankovní misi v Thiefovi 2, kterou získám, pokud si hru předobjednám. Je možno ji získat v každé zemi?

Předobjednávku můžete udělat v jakékoliv zemi. Každá předobjednávka Thiefa bude obsahovat The Bank Heist misi. NIcméně v některých částech světa může být dostupná, pouze u velkých prodejců, zkontrolujte si raději svůj oblíbený obchod.
Někteří prodejci mohou také nabíze různé bonusy, třeba GameStop, EB Games atd, nabízejí ke každé předobjednávce Bank Heist misi, Soundtrack a bezplatný upgrade na plnou verzi android aplikace pro Thiefa.

4. Jasně, android aplikace, jak to s ní vypada? Je exkluzivně pouze pro GameStop?

Aplikace pro Thiefa bude dostupná pro každého na Google Play a Apple App Store.Co obsahuje?  Mrkněte na vše o android aplikacích pro Thiefa. Ve zkratce sledování statistik, kořisti, exklusivní obsah, mapy, wiki, a sladké přesladké zboží!!

5. Zboží!? Teď máte mou pozornost!

Slyšeli jste správně! Spojili jsme své síly s Treehouse Brand Stores a vytvořili jsme celou kolekci Thiefova oblečení, doplňků, uměleckých děl a jiných dobrůtek 🙂 Obchod bude otevřen v příštích několika dnech, takže si to nenechte ujít!

Brašna Elder Srolls

Jak by mohl takový Thiefův obchod s herními proprietami vypadat se můžete podívat třeba v eshopu Bethesdy. Thiefův luk tam asi nekoupíme..ale ten si zase můžeme vyrobit podle našeho staršího článku, viz: jak vyrobit Thiefův luk.  Nicméně různé třička, mikiny, a jiné doplňky tam jistě najdeme, snad i něco navíc 😉 Koupíte si něco?

Thief 4 u nás vychází 28.února ve verzi pro PC, PS3, PS4, Xbox 360 a Xbox One.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *