Thief 4 The Bank Heist – exkluzivní mise pro všechny předobjednávky

thief Thief 4 – The Bank Heist DLC (bankovní loupež) bude exkluzivní mise pouze pro předobjednávky Thiefa před datem vydání a to: 25.2.2014 v USA a 28.2.2014 u nás v ČR a Evropě.

Thief 4 - mise The Bank Heist DLC
Thief 4 – mise The Bank Heist DLC

Co přinese mise The Bank Heist DLC?
V prvé řadě je třeba říct, že celá mise „bankovní loupež“ je vytvořena jako pocta a odkaz na titul Thief 2: The Metal Age. Hovoří se, že půjde o „opravdový hold“ celé Thief sérii! Soudíme, že bude asi dost náročná 🙂

Podle dostupných informací bude mise obsahovat celou řadu speciálních bezpečnostních opatření – vytvořených speciálně pro tuto misi, mega nálož kořisti a hlavní loupežný úkol – krádež pozoruhodného klenotu jménem „Hvězda Auldale“ rodinné dědictví ukryté v první městské trezorové bance Stonemarket.

Thief 4 The Bank Heist mise v samostatné upoutávce:

Uvidíme jestli DLC The Bank Heist bude opravdu jenom pro předobjednávky a nebo se ho  Eidos Montreal rozhodne později uvolnit také samostatně. Bližší informace o DLC ještě nejsou známy, takže otázky zda a jakým způsobem bude případně dále upravovat nebo rozšiřovat možnosti původní hry zůstávají stále otevřené..?!

Jak to ale bude s DLC v čechách? Čtěte dále – o The Bank Heist DLC, Češtině v Thiefovi, Steamu a Předobjednávkách pro různé platformy

Jak to bude s DLC v čechách? Soudě dle českých prodejců a hlavně samotné stránky Eidosu http://thiefgame.com/us/preorder lze vidět, že prakticky všude, jako vždy kromě česka :/ mají jednotlivé země pro DLC možnost předobjednávky ve svých lokálních obchodech.

Thief4 - The Bank Heist mise
The Bank Heist mise

U nás máme možnost DLC Thiefa 4 předobjednat na Steamu za cca 1125,-Kč klasickou verzi a deluxe verzi (sběratelskou edici) Thief: Master Thief Edition za cca 1200,-Kč. Thief 4 na Steamu ale patrně nebude obsahovat českou lokalizaci! A cenově to nevychází také vůbec dobře..

Thief 4 čeština - vyjádření Cenegy
Thief 4 čeština – vyjádření Cenegy
Thief 4 česky. Juch! :)
Thief 4 česky. Juch! 🙂

Dle vyjádření Cenegy jako českého distributora bude opravdu Thief 4 v češtině!! Což je jistě skvělá zpráva pro všechny „neangličtináře“ 🙂 Takže nebude problém zakoupit lokalizovaného Thiefa i bez Steamu. Zda bude DLC verze dostupná třeba později i v českých eshopech zatím není známo, budeme případně informovat na našem Facebooku (přidejte si nás a mějte přehled o novinách) nebo na stránkách..

AKTUALIZOVÁNO: v českých obchodech bude Thief v češtině (titulky) + DLC mise The Bank Heist bude u našich prodejců také dostupná – pouze však ke každé předobjednávce a do 28.02.2014 + v eshopu Xzone běží akce na speciální Thief steelbook ZDARMA

Je více než jasné, že o Thiefa 4 bude velký zájem (mnoho hráčů má již předoobjednáno) a „nonSteamaři“ by se nemuseli v eshopech při očekávaném náporu jen tak dočkat, jak se u herních hitů stává, proto jej můžete ve vybraných obchodech předobjednat již nyní, na všech herních platformách: PC, PS3, PS4, Xbox 360 a Xbox One viz např:

Xzone:

Gameleader:

4 komentáře u „Thief 4 The Bank Heist – exkluzivní mise pro všechny předobjednávky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *