Vystoupíte ze stínu? Thief dostane android aplikaci!

thiefJe to tak, android aplikace pro Thiefa 4 byla oznámena na VDX společně s novým trailerem. „Vystoupit ze stínu“ můžete s novou aplikací na Android a iOS zařízeních. Jak to vypadá se soundtrackem?

Aplikace vyjde ve dvou verzích, jak asi správně tušíte, jedna bude Lite verze a za druhou pěkně zaplatíme. Ale zahraje vám k tomu Pražská komorní filharmonie! 😉

Garrettův životopis

Free Lite verze – aplikace bude dostupná nejpozději do konce ledna a umožní vám přímý přístup k novým trailerům, artworkům, exkluzivním screenshotům, detailní pohled na charaktery postav a také detaily o herním příběhu..To vše bude ZDARMA!

Placená Full verzeaplikace bude k dispozici až současně s vydáním hry. Placená appka bude odemykat proti Lite verzi další obsah a různé vymoženosti, například:

– Oficiální digitální a interaktivní mapy
– Komiksové kreace vytvořené studiem Dark Horse
– Přímý odkaz ke sledování svých statistik a nakradeného lupu
– Exkluzivní artworky a tapety přímo od vývojářského týmu
– Přístup k oficiálnímu zlodějskému zboží..WTF?
– Oficiální Wiki Thief univerzum, vytvořenou ve spolupráci s IGN

Cena Full verze Thief aplikace bude stát 2,99 USD nebo 2,69 €

Android aplikace by Thief 4

Aplikace bude ale také zdarma ke všem předobjednávkám u partnerských prodejců po celém světě. Při předobjednávce jak jsme již psali obdržíte také speciální bonusovou misi The Bank Heist, samozřejmě aplikaci a oficiální soundtrack Luca st Pierra za hudebního doprovodu Pražské komorní filharmonie. Kdo by to byl řekl, že?

Hudbu z pera Luca st Pierra slyšíme v pozadí třeba v tomto traileru

A to se vyplatí! Nebo ne? Napište nám do komentářů, zda „vystoupíte ze stínů“ pomocí placené či Lite verze aplikace. Soundtrack by měla obsahovat také sběratelská edice. Nebo půjdete po krku předobjednávce, kde bude vše?

Sledujte čerstvé informace také na našem Facebooku a mějte novinky jako první!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *